KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15873095
nr 1587 3095
Anita Lindarp (1930-2005), Landskap med hus. Signerad. Olja på duk, 29x30 cm, yttermått inklusive ram: 36x46 cm
Utrop:
500 kr
måndag 11 december 2023
kl 19:09:13
11 dec
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer